منوی دسته بندی

نرم افزار پیمانکاری سپیدار

نرم افزار پیمانکاری سپیدار

نرم افزار پیمانکاری سپیدار

سپیدار مجموعه ای از نرم افزار هایی است که در زمینه فعالیت های بازرگانی و تولیدی و خدماتی و پیمانکاری و پخش مویرگی از آن استفاده می شود . 

برای خرید نرم افزار پیمانکاری سپیدار شما حداقل به دو سیستم اصلی ( سیستم حسابداری ، سیستم حسابداری پیمانکاری ) نیاز دارید . حال شما ممکن است بر اساس نیاز های سازمان خود ، به سیستم ها یا زیر سیستم های دیگری نیز نیاز داشته باشید .

 

سیستم های ضروری مورد نیاز برای فعالیت های پیمانکاری : 

 

پایه نرم افزار سپیدار سیستم حسابداری می باشد که مابقی ماژول ها به سیستم حسابداری مرتبط میشوند . درختواره حساب ها و کلیه اسناد حسابداری در این سیستم ثبت و نگهداری میشوند . 

معرفی پروژه ها و قرارداد ها و کارگاه های مرتبط با آنها . ثبت و ارائه صورت هزینه های پروژه و صورت وضعیت های پروژه . صورت وضعیت پیمانکاران جزء . 

گزارشات سود و زیان هر پروژه و …

در نهایت سند حسابداری هر عملیات در سیستم پایه حسابداری به صورت سند اتوماتیک ثبت خواهد شد . 

سیستم هایی که در صورت نیاز به دو ماژول اصلی نرم افزار پیمانکاری سپیدار اضافه خواهند شد :

 

کنترل حساب های نقدی ، بانک ها ، چک ها ، اسناد دریافتنی و پرداختنی ، وظیفه سیستم دریافت و پرداخت می باشد . سند حسابداری عملیات ثبت شده در سیستم دریافت و پرداخت در نهایت در سیستم حسابداری صادر خواهد شد .

کنترل حساب های تامین کنندگان ، صدور فاکتور خرید ، رسید و خروج انبار ، حواله های بین انبار و کلا تمامی عملیات کالایی و قیمت گذاری کالا ها در قسمت تامین کنندگان و انبار بازرگانی انجام میشود . 

ثبت قرارداد پرسنل ، ورود کارکرد ماهانه ، محاسبه حقوق و دستمزد ، اضافه کار ، عیدی و سنوات ، محاسبات مرخصی و صدور سند حقوق و دستمزد پرسنل و در نهایت خروجی فایل بیمه و دارایی و بانک از مهمترین امکانات سیستم حقوق و دستمزد سپیدار می باشد .

عملیات خرید و استقرار دارایی های ثابت ، محاسبات استهلاک به روش های مختلف ، عملیات مربوط به فروش دارایی ثابت و محاسبات ارزش دفتری دارایی ثابت و کنترل شماره اموال ، از مهمترین وظایف سیستم دارایی ثابت سپیدار میباشد .

دستگاه حضور و غیاب سپیدار تنها دستگاهی است که به صورت مستقیم با سیستم حقوق و دستمزد سپیدار لینک شده و اطلاعات را مستقیما برای ماژول حقوق و دستمزد ارسال میکند . دستگاه حضور و غیاب در دو مدل -اثر انگشت و کارت – و تشخیص چهره قابل ارائه میباشد .

زیر سیستم هایی که بر حسب نیاز به نرم افزار تولیدی سپیدار اضافه خواهند شد :

مناسب برای شرکت هایی که کار واردات یا صادرات انجام میدهند و نیاز به سبت عملیات با ارزهای مختلف دارند 

زیر سیستم توزین سپیدار وظیفه ارتباط نرم افزار سپیدار با دستگاه باسکول را بر عهده دارد . 

زیر سیستم دو زبانه سپیدار مناسب شرکت هایی است که نیاز به زبان دوم به غیر از فارسی دارند و میتوانند منو ها و گزارشات نرم افزار را به زبان دوم مشاهده کنند .

زیر سیستم مدیریت پیام سپیدار وظیفه کنترل و ارسال انواع پیامک برای مخاطبان را انجام میدهد .

زیر سیستم ردیابی سپیدار برای فعالیت هایی مناسب است که موجودی کالاهای خود را بر اساس سریال های خاص نگهداری میکنند مانند صنف موبایل فروشان .

مناسب برای فعالیت هایی که موجودی کالای خود را بر اساس دو واحد اندازه گیری نگهداری میکنند . مانند تعداد و بسته و یا کیسه و کیلو

محاسبه قیمت نرم افزار پیمانکاری سپیدار : 

فیلم آشنایی با نرم افزار پیمانکاری سپیدار 

ویژگی های جدید نرم افزار پیمانکاری سپیدار  :