منوی دسته بندی

نرم افزار پخش مویرگی سپیدار

نرم افزار پخش مویرگی سپیدار

نرم افزار پخش مویرگی سپیدار

سپیدار مجموعه ای از نرم افزار هایی است که در زمینه فعالیت های بازرگانی و تولیدی و خدماتی و پیمانکاری و پخش مویرگی از آن استفاده می شود . 

برای خرید نرم افزار پخش مویرگی سپیدار شما حداقل به پنج سیستم اصلی ( حسابداری ، دریافت و پرداخت ، تامین کنندگان و انبار بازرگانی و مشتریان و فروش ، سفارش گیری و پخش ) و همچنین یک زیر سیستم ( فروش پیشرفته ) نیاز دارید . حال شما ممکن است بر اساس نیاز های سازمان خود ، به سیستم ها یا زیر سیستم های دیگری نیز نیاز داشته باشید .

سیستم های ضروری مورد نیاز برای نرم افزار پخش مویرگی سپیدار : 

پایه نرم افزار سپیدار سیستم حسابداری می باشد که مابقی ماژول ها به سیستم حسابداری مرتبط میشوند . درختواره حساب ها و کلیه اسناد حسابداری در این سیستم ثبت و نگهداری میشوند . 

کنترل حساب های نقدی ، بانک ها ، چک ها ، اسناد دریافتنی و پرداختنی ، وظیفه سیستم دریافت و پرداخت می باشد . سند حسابداری عملیات ثبت شده در سیستم دریافت و پرداخت در نهایت در سیستم حسابداری صادر خواهد شد .

کنترل حساب های تامین کنندگان ، صدور فاکتور خرید ، رسید و خروج انبار ، حواله های بین انبار و کلا تمامی عملیات کالایی و قیمت گذاری کالا ها در قسمت تامین کنندگان و انبار بازرگانی انجام میشود . 

کنترل حساب مشتریان ، صدور پیش فاکتور و فاکتور فروش و کلیه گزارشات و عملکرد مشتریان و فروش در این سیستم انجام خواهد شد .

بوسیله این سیستم ،  سفارشات مشتریان در برنامه ، ثبت شده و مدیر فروش شرکت سفارشات را رویت و در صورت نیاز آنها را اصلاح و تبدیل به فاکتور میکند . در این سیستم شما میتوانید برای ویزیتور ها منطقه و مسیر مشخص کنید و برای آنها برنامه ریزی سفارش گیری در نظر بگیرید  . یا تعدادی خطوط  سفارش تعیین کنید . و خیلی امکانات دیگر در زمینه پخش مویرگی . 

سیستم هایی که در صورت نیاز به  ماژول اصلی نرم افزار پخش مویرگی سپیدار اضافه خواهند شد :

مناسب برای شرکت های پخشی که در ابتدا ویزیتور سفارش گرفته و پس از مدتی سفارشات برای مشتریان ارسال میشود . در این سیستم ، مجموع سفارشات به یک مجموعه ارسالی تبدیل میشود و حواله خروج مجموع فاکتور ها تحویل انباردار جهت تحویل به مامور پخش محصولات شده و مامور پخش نیز طبق لیست پخش را انجام داده و صورت وصولی ها نیز ثبت می گردد . 

این سیستم شامل امکانات زیادی جهت تسهیل  فرایند پخش سرد میباشد که بهتر است برای توضیحات تکمیلی با ما تماس بگیرید . 

مناسب برای شرکت های پخشی که ویزیتور و پخش کننده به همراه هم ، محصولات را از انبار تحویل گرفته و به محل مشتری رفته و همانجا از مشتری سفارش گرفته و کالا را تحویل میدهد و فاکتور را ثبت کرده و به مشتری تحویل میدهد . 

 

ثبت قرارداد پرسنل ، ورود کارکرد ماهانه ، محاسبه حقوق و دستمزد ، اضافه کار ، عیدی و سنوات ، محاسبات مرخصی و صدور سند حقوق و دستمزد پرسنل و در نهایت خروجی فایل بیمه و دارایی و بانک از مهمترین امکانات سیستم حقوق و دستمزد سپیدار می باشد .

عملیات خرید و استقرار دارایی های ثابت ، محاسبات استهلاک به روش های مختلف ، عملیات مربوط به فروش دارایی ثابت و محاسبات ارزش دفتری دارایی ثابت و کنترل شماره اموال ، از مهمترین وظایف سیستم دارایی ثابت سپیدار میباشد .

ورود اطلاعات مربوط به واردات کالا از جمله : مبلغ ثبت سفارش ، حمل ، گمرک ، ترخیص و … برای انجام و محاسبه قیمت تمام شده کالای وارداتی به تفکیک هر سفارش ، وظیفه اصلی سیستم سفارشات و خرید خارجی سپیدار میباشد . 

دستگاه حضور و غیاب سپیدار تنها دستگاهی است که به صورت مستقیم با سیستم حقوق و دستمزد سپیدار لینک شده و اطلاعات را مستقیما برای ماژول حقوق و دستمزد ارسال میکند . دستگاه حضور و غیاب در دو مدل -اثر انگشت و کارت – و تشخیص چهره قابل ارائه میباشد .

زیر سیستم هایی که بر حسب نیاز به نرم افزار بازرگانی سپیدار اضافه خواهند شد :

سفارشات از طریق اپلیکیشن سفارش گیری سپیدار  به صورت آنلاین از طریق موبایل و تبلت توسط ویزیتور ثبت شده و همزمان در سیستم اصلی شرکت نمایش داده می شود . 

برای مشتریان پخش گرم : در محل مشتری و در زمان تحویل کالا ها فاکتور مشتری به صورت آنلاین توسط موبایل یا تبلت ثبت شده و از طریق پرینتر های جیبی فاکتور پرینت و تحویل مشتری می گردد . 

به دلیل اینکه این زیر سیستم دارای امکانات متعدد می باشد برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید . 

مناسب برای شرکت هایی که کار واردات یا صادرات انجام میدهند و نیاز به سبت عملیات با ارزهای مختلف دارند 

زیر سیستم فروش پیشرفته سپیدار امکانات بیشتری برای سیستم مشتریان و فروش ایجاد میکند که مهمترین آنها عبارتند از : 

  • محاسبه پیشرفته پورسانت ویزیتور ها 
  • تخصیص اعتبار به مشتریان 
  • ایجاد پروموشن های فروش با ایجاد تخفیفات پلکانی و فرمولی

زیر سیستم توزین سپیدار وظیفه ارتباط نرم افزار سپیدار با دستگاه باسکول را بر عهده دارد . 

زیر سیستم دو زبانه سپیدار مناسب شرکت هایی است که نیاز به زبان دوم به غیر از فارسی دارند و میتوانند منو ها و گزارشات نرم افزار را به زبان دوم مشاهده کنند .

زیر سیستم مدیریت پیام سپیدار وظیفه کنترل و ارسال انواع پیامک برای مخاطبان را انجام میدهد .

زیر سیستم ردیابی سپیدار برای فعالیت هایی مناسب است که موجودی کالاهای خود را بر اساس سریال های خاص نگهداری میکنند مانند صنف موبایل فروشان .

مناسب برای فعالیت هایی که موجودی کالای خود را بر اساس دو واحد اندازه گیری نگهداری میکنند . مانند تعداد و بسته و یا کیسه و کیلو

محاسبه قیمت نرم افزار پخش مویرگی سپیدار 

معرفی نرم افزار پخش مویرگی سپیدار