منوی دسته بندی

ورود آنلاین به نرم افزار سپیدار

دمو آنلاین نرم افزار سپیدار

دمو آنلاین نرم افزار سپیدار

امکان ورود به نرم افزار سپیدار به صورت آنلاین برای شما فراهم شده است . در نرم افزار سپیدار آنلاین که در اختیار شما می باشد شما میتوانید ظاهر نرم افزار را دیده و با منوهای آن آشنا شوید و همچنین میتوانید انواع اطلاعات را وارد سیستم کنید و گزارشات نرم افزار را مشاهده کنید و تمامی قسمت های برنامه را ملاحظه بفرمایید . از دمو آنلاین نرم افزار سپیدار لذت ببرید .

دمو آنلاین نرم افزار سپیدار از طریق نرم افزار انی دسک : 

پیشنهاد ما به شما این است که اگر با سپیدار و سیستم های مالی آشنایی ندارید بهتر است ابتدا از جلسه دموی آنلاین ما استفاده کنید که همکاران ما نحوه استفاده از نرم افزار و امکانات آن را به شما توضیح دهند و بعد از آن وارد نرم افزار آنلاین شوید .

لازم به ذکر است که سرعت کار شما با دمو آنلاین نرم افزار سپیدار بستگی به سرعت اینترنت شما و پهنای باند دارد و به هیچ وجه سرعت واقعی نرم افزار سپیدار نمیباشد . 

این امکان برای مشتریانی که قصد خرید نرم افزار را دارند فراهم شده و دوستانی که قصد آموزش نرم افزار سپیدار را دارند میبایست از نرم افزار آموزشی سپیدار استفاده کنند . ( شماره تلفن راهنمایی خرید نرم افزار آموزشی سپیدار : 02181022225 )

شما برای ورود به نرم افزار سپیدار آنلاین میبایست با همکاران ما تماس گرفته تا نام کاربری و کلمه عبور مخصوص خود را دریافت کنید ( این کار فقط ده دقیقه زمان خواهد برد )

شماره تلفن ها برای دریافت نام کاربری و کلمه عبور ( در ساعات اداری ) :

تلفن دفتر  : 02191099912

واتس اپ :  09374455665

و یا برای دریافت نام کاربری و کلمه عبور فرم زیر را پر کنید  :

درخواست ورود آنلاین به نرم افزار سپیدار