دمو آنلاین نرم افزار سپیدار

دمو آنلاین نرم افزار سپیدار

امکان دمو آنلاین نرم افزار سپیدار و ورود به نرم افزار برای شما فراهم شده است .

در نرم افزار سپیدار آنلاین که در اختیار شما می باشد شما میتوانید ظاهر نرم افزار را دیده و با منوهای آن آشنا شوید و همچنین میتوانید انواع اطلاعات را وارد سیستم کنید و گزارشات نرم افزار را مشاهده کنید و تمامی قسمت های برنامه را ملاحظه بفرمایید . از دمو آنلاین نرم افزار سپیدار لذت ببرید .

دمو آنلاین نرم افزار سپیدار از طریق نرم افزار انی دسک : 

پیشنهاد ما به شما این است که اگر با سپیدار و سیستم های مالی آشنایی ندارید بهتر است ابتدا از جلسه دموی آنلاین ما استفاده کنید که همکاران ما نحوه استفاده از نرم افزار و امکانات آن را به شما توضیح دهند و بعد از آن وارد نرم افزار آنلاین شوید .

لازم به ذکر است که سرعت کار شما با دمو آنلاین نرم افزار سپیدار بستگی به سرعت اینترنت شما و پهنای باند دارد و به هیچ وجه سرعت واقعی نرم افزار سپیدار نمیباشد . 

این امکان برای مشتریانی که قصد خرید نرم افزار را دارند فراهم شده و دوستانی که قصد آموزش نرم افزار سپیدار را دارند میبایست از نرم افزار آموزشی سپیدار استفاده کنند . ( شماره تلفن راهنمایی خرید نرم افزار آموزشی سپیدار : 02181022225 )

شما برای ورود به نرم افزار سپیدار آنلاین میبایست با همکاران ما تماس گرفته تا نام کاربری و کلمه عبور مخصوص خود را دریافت کنید ( این کار فقط ده دقیقه زمان خواهد برد )

شماره تلفن ها برای دریافت نام کاربری و کلمه عبور ( در ساعات اداری ) :

تلفن دفتر ( بدون پیش شماره ) : 90000350

واتس اپ :  09301104747

و یا برای دریافت نام کاربری و کلمه عبور فرم زیر را پر کنید  :

درخواست ورود آنلاین به نرم افزار سپیدار